Pridat odkaz | Informacni bulletin | Prihlasit/Registrovat
Domu > Restaurace v USA

Restaurace v USA (Subscribe)

Odkazy

California - Café Prague

http://www.georgetowncolorado.com/cafeprague.htm

1 out of 10 stars (2 votes)

Café Prague; 584 Pacific Ave.; San Francisco, CA 94133; Tel.: (415) 433-3811 Vladimir's Czechoslovakian Restaurant; 12785 Sir Francis Drake Blvd; Inverness, CA 94937; Tel: (415) 669-1021 Farmer's Wife/Little Prague Adresa: 330 G Street #F Davis, CA. 95616 Tel.: (530) 756-1107

Pocet komentaru 1 Pridej komentar Ohodnotit Ulozit do zalozny

Jak vypadají americké restaurace?

http://www.studujemevusa.cz/jak-vypadaji-americke-restaurace/

Jednou z mnoha věcí, které jsou v USA odlišně od České republiky a pravděpodobně i od Evropy všeobecně, jsou restaurace. A tím nemám na mysli jenom fast foody, ale i tradiční klasické americké restaurace, které bohužel kvůli vysoké popularitě rychlých občerstvení spíše ubývají. Ještě než začnu, musím se pochlubit s tím, co jsem objevil. Když jsme jeli do San Francisca, u dálnice jsem zpozoroval velký billboard s nápisem Little Prague. Později jsem se dozvěděl, že je to jedna z vyhlášených místních restaurací. Moc bych se tam chtěl alespoň jednou podívat, protože by mě zajímalo, co tam vaří. Na jejich webových stránkách si můžete vyzkoušet jeden bláznivý test který prověří, zda jste dostatečný Čech. Poraďte mi v komentářích, jaká jsou vůbec tradiční česká jídla kromě knedla-vepřa-zela a svíčkové?

Pridej komentar Ohodnotit Ulozit do zalozny

Nejzvláštnější restaurace v USA

http://www.slasti.cz/cz/nejzajimavejsi-restaurace-usa-cesnek-jeskyne-rose-mexico.php

Když už se do USA vydáte, ať už na dovolenou, nebo třeba na služební cestu, stojí za to navštívit – kromě „povinných“ pamětihodností a zajímavostí v okolí – také nějaké ty atrakce pro vaše chuťové pohárky. Tentokrát pro vás máme několik tipů na restaurace v USA, které stojí za vaši pozornost.

Pridej komentar Ohodnotit Ulozit do zalozny